Žít znamená být silný! ......href="http://www.toplist.cz/" target="_top">TOPlist

slova

24. června 2009 v 15:51 |  Moje tvorba
A pak přichází ten známý pocit , který dlouho čekal na tu chvíli než se vás znovu zmocní , jo jsem blázen ! Asi ano pokud věřím a jsou pro mě slova důležitá . jenže Proč ted něco říkat? Když už jim nikdo nevěří? a neukládáme jim svůj pravý smyl.Nesnáším beznaděj a nechci moc! , já nechci , ale už nemužu jen mlčet já už nechci být jen loutkou na provázku bez vlastních snů. Milování , je tak krásné, zároven tak těžké a plné překážek . Skončí to snad někdy dobře ? nebo to je jen další část etapy našich životů? vždyt nakonec všichni umíráme sami..Tupě stojím a zírám , už nic neříkám ...nemám co říct.slova mě bolí..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Píšete vlastní básničky

Ano .. 66.7% (10)
No spíš se snažím.. 20% (3)
Chtěl(a) bych ale nic nevymyslim.. 0% (0)
Ne.. 13.3% (2)

Komentáře

1 Krwinka Krwinka | Web | 24. června 2009 v 23:00 | Reagovat

Milá Blackie, tolik jsi mi scházela, tolik jsem postrádala souznění. Myslila jsem, že budu trochu šťastnější. Jak jen můžeme lkát ve stejné samotě, bolesti. Stejně jako ty nevěřím, že by někdo pochopil, sdílel, opětoval. Co nám schází? Ano láska, ta jistě, ale někdy v marné touze, by mi stačilo pouhé souznění. Aby kdosi sám promlouval a ne jen se udiveně díval, aby reagoval na má slova. Láska je nám vzdálena, ale není nám vlastně blíž než souznění?

2 blackagain blackagain | Web | 30. června 2009 v 22:26 | Reagovat

To nevím Krwinko , je těžký hledat to co hybí když toho máme tolik ale pořád cítím to prázdno v sobě , přijde vůbec den kdy budu tak naplněna pocity že se to prázdno vypaří?
Je to vůbec láskou ? je to životem? lidmi? Nebo je to prostě jen naše vina kterou mi nehledáme?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama