Žít znamená být silný! ......href="http://www.toplist.cz/" target="_top">TOPlist

Únor 2009

Jen

26. února 2009 v 9:48 Moje tvorba
Smrt je jen osvobození...........
život je rytmus kterej já nestíhám a proto žiju vírou v něco lepšího
jenže víra jsou jen blbí sny,
protože realita je hnusná svině
....která si s náma jenom hraje...

Asi takhle nějak..

22. února 2009 v 21:18 Moje tvorba
Je to zvláštní , sedím tady ale nedokážu nic napsat , asi nedokážu psát o štěstí . Které ted cítím. Jsem štastná strašně moc. Tak se omlouvám pokud tady nějaký čas nepřidám žádný článek , ale já nemůžu. Píšu ráda pomáhá mi to ale jen když mám nějaký problém. Tak proč tlačit na hlavu a vymýšlet nějakej rým který nebude ze srdce ? Raději počkám až se na mě znovu usadí můza , protože čekat na neštěstí nebudu. Doufám totiž že ještě dlouho štastná budu.

Je mi ctí když se okolo mě točíš,
protkáváš moje myšlení s tím tvým.
Nemůžu zapomenout na ty tvoje oči,
bláznivé , užasné , jen já to všechno vím..

To všechno to nejde vyjádřit slovy , vidíte snažím se ale je to jen polovina z toho . A ještě hlopupě sepsané. Nemůžu se toho všeho nabažit , nejde s tím přestat. Nejde , Je to jen ve mě a vy to ted asi nechápete . Jenže já to cítím a jen já se v tom všem ted vyznám...Je mi krásněěěěěě

Four non blondes

14. února 2009 v 14:42 Nějaká muzika..
Tak sem dávám jednu libovou písničku od již neexistující kapeli 4 Non blondes - What´s up . Video není v nejlepší kvalitě ale písnička je libová!!!


VVValentýýýnnn

14. února 2009 v 14:19 Moje tvorba
Tak co lidičky jakej máte názor na Valentýna slavíte nebo ne?? Já teda nee nepotřebuju nějakej svátek abych věděla že miluju... Ale tak váš názor mě zajímáá:)

Tak jaká jsem?,

9. února 2009 v 15:19
Tak jsem dneska tak přemýšlela jaká já vlastně jsem , A napadlo mě sepsat si věci co mi lidi v poslední době řekli at už ty který mě vážně nemusej nebo ti co mě milují:) No tak tady to je:)))
PRÝ JSEM:

-Ukecaná
-Blbá
-Krásná
-Zpomalená
-Milovaná
-Nepochopená
-Složitá
-Kamarádská
-Namyšlená
-Hustá
-Vtipná
-Hodná
-K nakousnutí
-Divná
-Sladká
-Vášnivá
-Veselá i smutná
-Zamyšlená
-Toužící
-Snící

To je tak všechno nic jinýho si nepamatuju ... Tak co řikáte?? Myslím že jen záleží na lidech a samozřejmě na vás samotných...