Žít znamená být silný! ......href="http://www.toplist.cz/" target="_top">TOPlist

vymyšlená povídka Sama -22 část

8. ledna 2008 v 13:11 |  Moje tvorba
22 část , tak si jí užijte :))

snad to byl můj anděl..
"Tak co jsi dáš? , Zvu tě " "Hmm pořádný kopec zmrzliny , neměla jsem jí celou věčnost " David se na mě usmál , já se snažila tolik neklepat , ale absták jsem měla vážně hrozný , aspon kapičku , nebo si jenom zapíchnout jehlu do žíli pro lepší pocit , jenže jsem věděla , že takovou šanci se z toho všeho dostat jakou jsem měla ted už nikdy nebudu mít. Tak jsem zatla zuby a každou chvíli chodila na záchod zvracet. "Je ti špatně?" "Jo moc , víš už bych šla abych to měla všechno za sebou , bude to nejlepší" "Dobře tady máš lístek s adresou toho ústavu , byl jsem se tam podívat a vypadá to tam dobře , vědí o tobě takže se nemáš čeho bát" "Počkej , ty nepujdeš se mnou? " "Promin , ale musím si ještě něco zařídit ale přijdu hned na první návštěvu" Asi viděl muj smutný výraz tak ještě dodal slabé "Slibuju."
Tak jsem šla , zase sama ulicemi , kteté jsem dobře znala , potkala jsem pár dielerů a několikrát jsem se zastihla , že k nim zahybám , jako by mě vedlo moje podvědomí , tolik jsem se bránila všem těm vzpomínkám , ale jako by mi moje snažení ještě více připomínalo tu slast kterou jsem zažívala s herákem. Je divný že si feták nepamatuje zlí vzpomínky , asi proto že droga tělu chybí natolik že vydává jen ty vzpomínky dobré , ale že jich bylo mín než těch dnů , kdy jsem schoulená ležela na podlaze utírala si z čela studený pot a doufala , že Tomáš někde sežene alespon malinkatou dávečku , alespon takovou která uspokojí tělo když ne duši. Tomáš...co ten asi dělá? , možná už je po něm , vidět bych ho ale nechtěla počítám s tím že by mě asi zabil po tom co jsem zdrhla bez vysvětlení , bez jediného rozloučení , ale co pokud má herák na mě si ani nevzpomene.
Opírala jsem se o zídku a zvracela , dlouho my nebylo takhle mizerně , kdy jsem vlastně měla něco naposled? Ne ty myšlenky musím zahnat , žádné spojitosti z drogama! Sedla jsem si na schody a utřela pusu , vyndala z kapsy zabalenou cigaretu marihuany a třesoucíma se rukama vložila do úst . Jaká lahoda ! Trochu mi to zvedlo náladu , no tráva mi snad nic neudělá ne . Vykouřila jsem jí půlku a zbytek dala zpátky do kapsy - na horší časy . Rukou jsem si projela vlasy a svázala do uzlu . No tak ted můžu konečně vyrazit .
Došla jsem před budovu , které nevypadala zrovna úžasně tak jak jí David popisoval , Trochu to stavení připomínalo zámek . Kolem velká zahrada , ale mříže na oknech a oprýskaná fasáda napovídalo své..došla jsem k velké hlavní bráně a chvíli před ní stála . Nakonec jsem se odhodlala a zmáčkla celou silou zvonek který se hlasitě rozezvonil . Slyšela jsem tlukot střevíců který se ke mě blížil přes bránu , ta se pak zeširoka otevřela . "Můžu vám nějak pomoci? " hleděla na mě stará paní , byla mi nějak povědomá! Až po chvíli kdy jsem na ní pořát koukala jsem věděla . Byla to ta paní , co jsem srazila a ona mě přesvědčila o pár důležitých věcech . Že by náhoda??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikněte pokud čtete povídku Sama

klik 100% (41)

Komentáře

1 wellushka wellushka | 8. ledna 2008 v 14:22 | Reagovat

no moc ji drzim palce at to vydrzi....opet se tesim na dalsi cast=)

2 Vampyrella Vampyrella | Web | 8. ledna 2008 v 18:50 | Reagovat

No tedy .. Super !! Už se moc těším na pokračování !!

3 Antionette Antionette | Web | 8. ledna 2008 v 19:06 | Reagovat

Super! :) To s tou paní bylo dobrý :-)

4 Dimmity ♥ Dimmity ♥ | Web | 1. února 2008 v 20:06 | Reagovat

Já píšu spíš fantasy... a občas i knížku....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama