Žít znamená být silný! ......href="http://www.toplist.cz/" target="_top">TOPlist

Ona nebo já? 4část

21. ledna 2008 v 20:02 |  Kniha(moje tvorba)
4 část , omlouvám se že píšu tak krátký povídky , ale prostě nestíhám , pokod se vám celá povídka nelíbí , tak to napište a já přestanu psát , Jinak se mějte krásně:))

"Tak kdo ti to udělal ??"...
Sabrina se ke mě naklonila a do ucha mi pošeptala "To nemůžu říct , mohl by pak ublížit i vám , zatím s vámi je spokojená prý mu pomáháte" Stejně tichým hlasem jsem jí odpověděla . "Kdo Sabrino? prosím pomoc mi a řekni mi to" "Vážně to nejde je mi líto , ted odejděte chci spát , prosím." "Dobře , ale slib mi že něco sníš." "Dobře , slibuju."
Rozhodla jsem se dojít do domu kde Sabrina bydlela a pořádně ohledat místo činu , sice jsem tohle nikdy neudělala a zjistit to šéf tak by byl malér , ale něco mi nasedělo Sabrina mi nepřipadala jako cvok jak v oblibě říká Tomy . Byla to spíš někým vystrašená holka. Nasedla jsem do auta a dojela na do ulice kdy bydlela , poklidně vyhlížející místo mě přesvětčilo v tom , že se musela mít dobře . Krásný domek s velkou zahradou a balkonem vypadal přívětivě jen žluté pásky čímž byli přelpné dveře naznačovali nedávno spáchaný zločin.
Vzala jsem kapesní nožík , který jsem měla v kapse a prořízla pásky u dveří pak jsem dveře otevřela . Ve vnitř jsem cítila zatuchlinu a zápach kolínské .Ta kolínská mi neseděla , jako by tu byl nějaký chlap nedávno protože ještě ted jsem jí dost cítila . Vešla jsem do kuchyně kde se mi vybavil obraz matky ležící v kaluži krve na zemi , trochu se mi zvedl žaludek , tak jsem se opřela o linku a chvíli to rozdýchávala . Poté co se mi udělalo líp jsem najisto zamířila do Sabrininého pokoje , díky fotkám jsem se v domě o trochu lépe vyznala . Hned jsem otevřela šuplíky od stolu a začla se prohrabávat v jejích věcech . Nic zajímavého jsem nenašla , nějaké knihy a čmáranice , vstupenka na nějaký konzert a sešity do školy . Zajímalo by mě jestli si píše deník a jestli ano kde by ho taková holka jako je ona mohla mít ? Podívala jsem se pod postel nic , tak hloupá přece není aby něco dávala pod postel skoro jsem se svojí úvaze zasmála , ale zaujal mě koberec , koberec pod postelí?? Vzala jsem ho a odrhnula byl tam poklop , to bych vážně nečekala . Zvedla jsem se s zatlačila na postel která se z vrzáním odšoupla , ještě dvakrát jsem do ní strčila abych měla dost velký prostor pro otevření poklopu. Stála jsem a dívala se na zem , kde by se v pokoji mladý holky v baráčku co vypadal jako vystřižený z reklamy vzal poklop? Nedávalo mi to smysl ale už jsem se nenehala ničím rozhodit .
Zabrala jsem za kovovou páku abych ho otevřela , nešlo to , tak jsem došla do kuchyně a vzala se nůž , který jsem zahákla za páku a vší silou zabrala , povedlo se! Celá rozechvělá vzrušením z nečekaného jsem poklop otevřela . Vzala jsem baterku kterou jsem měla v kabelce vždy pro nejnutněší případy a namířila jsem jí do ohromné místnosti po de mnou . Nevedli tam žádné schody jen starý železný žebřík , baterku jsem si vložila do úst a nůž do kabelky , kdyby jsem náhodou narazila na někoho nezvaného stejně tak jao jsem byla já. Seskočila jsem z posledního schůdku žebříku a pořádně jsem se rozhlédla . Na všech stěnách byli fotky Sabriny , jako malé , větší a i v nynějším věku , všude okolo fotek byli rozvěseny malé třásně , na další stěně však byli fotky neznámých dívek asi starých jako je nyní Sabrina . Prohlížela jsem si jejich fotky na kterých se tvářili šťastně i smutně , na jedné z nich dokence dívka plakala . Jedna fotka mě , ale zarazila . Byla to moje fotka na promoci! Bylo mi tam asi 19 a ani nevím , že jsem takovou fotku měla , ne to bych si pamatovala . Někdo čí jsou ty fotky mě musel fotit před x lety . O tom mluvila Sabrina? Snad mě ten dotyčný vážně zná . Už jsem si byla jistá že to Sabrina neudělala , toho by nebyla schopná .
Prošla jsem celou místnost a našla další dveře , opět byli zamčené , klíč jsem však nenašla a nožem bych to sotva zvládla otevřít . Rozhodla jsem se vrátit se sem zítra s potřebným náčiním a promluvit si o víku se Sabrinou . Popravdě jsem už taky chtěla být odsud co nejdál nahánělo mi to tu hrůzu , každou chvíli jsem se otáčela jestli tady někdo není , nemohla jsem si pomoct , ale proztě jsem cítila něčí přítomnost ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klik pokud čtet povídku Ona , nebo já?

klik 100% (48)

Komentáře

1 Evushak Evushak | E-mail | Web | 22. ledna 2008 v 17:01 | Reagovat

páni je to super!=) určitě pokračuj je to moc napínavý

2 Aurisie Aurisie | E-mail | Web | 22. ledna 2008 v 17:07 | Reagovat

dál...už se nemůžu dočkat! =o)

3 Vampyrella Vampyrella | Web | 22. ledna 2008 v 19:53 | Reagovat

Super, už se těším na další povídku.

4 wellushka wellushka | 22. ledna 2008 v 22:33 | Reagovat

no ctu to vecer a beha mi z toho mraz po zadech...moc se tesim na dalsi cast..at te ani nenapadne zkoncit=*

5 protestlives protestlives | 24. ledna 2008 v 12:25 | Reagovat

fakt hruzostrasny a desne napinavy fakt dobry nechapu jak tohle muzes vymyslet z tebe bude urcite naka spisovatelka tak zatim pa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama