Žít znamená být silný! ......href="http://www.toplist.cz/" target="_top">TOPlist

Ona nebo já? 3 část

20. ledna 2008 v 21:03 |  Kniha(moje tvorba)
3 část , pište komentáře :))

Udělala to vážně ona??
Vydala jsem se k cele Sabriny , ale předběhla mě lékařka která utíkala stejným směrem . "Marie ? co se stalo?" "Ale ta nová , volal mě Tomy prý nějaký úraz snad se pořezala víc nevím." Přidala jsem se kní a probíhali jsme uličkou k cele. Zeběhli jsme dovnitř a viděli samrinu ležet na zemi , měla svázané nohy a ruce a z jejích rukou vytékala krev . "Co to sakra je?" Vypadlo ze mě . "Tomy! on tu někdo byl?" "Ne Helen nebyl , já .. já nevim jak se to stalo" "Nikdo? Vždyt má svázané ruce a nohy , to se svázala a pak se pořezala?" Já vážně nevím!" Křičela jsem jako smyslů zbavená a nic mi nedávalo smysl. Dívala jsem na Marii která odvazovala Sabrinu a společně z dalšími sestramy jí odvážely na ošetřovnu . Rozhlížela jsem se po pokoji a hledala čím se mohla pořezat , žádný ostrý nástroj tu nebyl , když jsem pak do rukou vzala provazy byla jsem ještě víc rozhozená ani ty nebyli odtud.
Prošla jsem nejmín třikrát video z kamery která měla sledovat Sabrinu . Ta seděla Na posteli a něco si broukala . Pak se před kamerou zatmělo a během chvilky už Sabrina ležela v bezvědomí na zemi , za tak krátkou dobu by ona ani nikdo jiný nestihl pořezat jí a svázat ..Bylo to zvláštní ..
"Ahoj Marie tak co už se probrala ?""Ano , ale musí něco sníst je strašně vyčerpaná " "Dobře pujdu za ní a zkusím jí přinutit ." "Ale jenom na chvilku" "Ano neboj a dík."
"Ahoj Sabrino. jak se cítíš?""Proč jste to udělali" "Co udělali?" "Měli jste mě nechat umřít , ted to bude tolik složitější , neměla byste problémy kdybyste mě nechala umřít!" "Jaké problémy , a proč si se pořezala?" "Já? Děláte si srandu , nemyslela jsem že jste tak hloupá , přece nevěříte , že jsem se svázala a pořezala , nebo mě zkoušíte?" "NE , to nevěřím ." Na druhou otázku jsem sí raději neodpověděla . "Tak kdo ti to udělal ??"...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klik pokud čtet povídku Ona , nebo já?

klik 100% (48)

Komentáře

1 Vampyrella Vampyrella | Web | 21. ledna 2008 v 17:31 | Reagovat

Hezké, ale nějak se mi to nechce líbit :D

2 Antionette Antionette | Web | 21. ledna 2008 v 19:19 | Reagovat

Takové....záhadné... To jsem zvědava, co se z toho vyklube...

3 wellushka wellushka | Web | 21. ledna 2008 v 19:29 | Reagovat

jj sem docela zvedava..zahady:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama